Smart Watch Q18

1,990 L

In stock

Pajisja qe Lidhet me telefonin dhe aplikacionet nepermjet Bluetooth
Mund te merni cdo aplikacion qe keni deshire
Pajisja e cila ju Mundeson cdo funksion ne doren tuaj
Pergjigjuni telefonatave dhe mesazheve tuaja nga ora juaj
Merren njoftimet e rrjeteve sociale
Vend per karte SIM
Vend per kart memorie
Me 3 ngjyra te ndryshme
Ekrani 1.2 LCD screen
Kamera 1.3 MP

Compare
SKU: smartphone-6s-32gb-lte-2 Kategoritë: ,

Informacion shtesë

Color

Black, Gold

X

Main Menu

× Chat!