Shtrydhëse limoni

690 L

Në magazinë

Shtrydhesja me praktike e limonit per kuzhinen tuaj.

Ideale për kuzhine tuaj.

Compare
Kategori

Shtrydhëse praktike për limona

    • Shtrydhesja me praktike e limonit per kuzhinen tuaj.
    • Ideale për kuzhine tuaj.

Specifikat:

  • Me nje dizanj modern 2n1 per shtrydhjen dhe hedhjen e tij ne sallate apo kudo tjeter.
  • Materiali: Plastik rezistent
X

Menu Kryesore