Shishe qelqi për alkol

690 L

Në magazinë

  • Shijoni alkolin e preferuar.
  • Shishe mjaft moderne për mbajtjen e alkolit.
Compare
SKU: shishe-celqi-per-alkool Kategoritë: ,

Shishe qelqi për alkol

  • Shijoni alkolin e preferuar.
  • Shishe mjaft moderne për mbajtjen e alkolit.

Specifikat:

  • Përdoret për whiskey, konjak, vodka etj…
  • Pastrohet lehtësisht, mund të vendoset dhe në lavastovilje
  • Materiali: Qelq
  • Permasat: 21 x 12 x 6 cm
  • Kapaciteti: 500 ml

 

X

Menu Kryesore