Shishe për pije 2L

2,490 L

Në magazinë

 • Shishe qelqi me rubinet për pije.
 • Shijoni me miqtë dhe familjet tuaja pijet tuaja të preferuara si birrë 🍺 verë 🍷 ujë detox apo lëngje të ndryshme.
 • Mbyllje e sigurt e cila nuk lejon pijen të derdhet.
 • Kapaciteti i shishes 2L.
 • Tepër praktike në përdorim.
 • Material qelqi i paster.
Compare
 • Shishe qelqi për pije.
 • E përsosur për festa, kunja çelik pa rrjedhje.
 • Siguron që uji juaj i shijshëm i mbushur me fruta të mbahet në bombol.
 • Një shishe me vrimë nxjerrëse e përsosur pa shqetësime që ju lejon të shijoni festën tuaj sesa të shqetësoheni për rrjedhjen e ujit në tryezën tuaj.

 

Specifikat

 • Materiali: Qelqi
 • Sasia: 2L
X

Menu Kryesore