Set për pjekje

990 L1,990 L (-50%)

Në magazinë

Set i mrekullueshme për pjekje.

Gatuani ushqimet e juaja te preferuara dhe shëndetshëm.

Compare
Kategoritë: ,

Set për pjekje

  • Set i mrekullueshme për pjekje.
  • Gatuani ushqimet e juaja te preferuara dhe shëndetshëm.
  • Lejon që ajri të qarkulloj nëpëmjet ushqimit.

Specifikat:

  • E përbër nga materiali i cilësis së lart tava nuk ngjit.
  • Skuqni ose pjekni ushqimet e juaja.
  • Mund të përdorni vaj ose jo për të lyer tavën.
  • Ju mund ta ërdorni dhe për te pjekur biskotat e shijshme të përgatitura vet.
  • E lehtë në përdorim.
  • E lehtë për tu pastruar, thjesht fshijeni me një leckë për një pastrim të shpejtë.

 

 

 

X

Menu Kryesore