Set per djem

1,990 L

Në magazinë

Seti per djem kaq modern dhe i paraqitshem
Perbehet nga:
– Bluze.
– Tuta.
– Kapuç.
I gjeni per moshat 6-10 vjec.

Compare
SKU: set-per-djem Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore