Set me 6 thika me mbajtëse druri

3,490 L

Në magazinë

  • Ky set thikash është i përsosur për kuzhinier amator dhe profesionist për shkak të cilësisë dhe dizajnit.
  • Të përshtatshme për prerjen e mishit, perimeve, copëtimin dhe prerjen në feta të holla të ushqimeve të ndryshme.
Compare
  • Ky set thikash është i përsosur për kuzhinier amator dhe profesionist për shkak të cilësisë dhe dizajnit.
  • Të përshtatshme për prerjen e mishit, perimeve, copëtimin dhe prerjen në feta të holla të ushqimeve të ndryshme.
  • Mbajtësja e drurit zë pak hapësirë dhe shmang rrëmujën gjatë gatimit.
  • Tehu i saj është mjaft i mprehtë dhe bishti me material prej druri, e bën atë të përshtatshme dhe jo të rrëshqitshme për dorën tuaj.

 

Specifikat

  • Përfshihen 6 lloje thikash.
  • Mprehtësi afatgjatë
  • Lehtë për tu larë
X

Menu Kryesore