Set 9 ne1 Pastrues dhe Pedikyr

2,490 L

In stock

Set 9 ne1 Pastrues dhe Pedikyr per kembe sa me te buta.
Pastroni lekuren e vdekur te kembeve tuaja por jo vetem
Seti ka 9 aksesore: Ushqyesin, pastruesin e kallove, pastruesin e thonjve dhe pedikyr si dhe 6 koka me funksione te ndryshme
Zmeriluesi per thonjte me bateri dhe me 3 koka te ndryshme qe tju jepni formen qe deshironi thonjeve.
Per lekure te bute dhe sensitive gjate gjithe kohes

Compare
SKU: tablet-thin-elitebook-revolve-810-g2 Kategoritë: ,

Informacion shtesë

Brand

DSP

X

Main Menu

× Chat!