Rripi i hamakut për Yoga.

2,490 L

Në magazinë

 • Rripi i hamakut për Yoga.
 • E shkëlqyeshme për praktikimin e përkuljeve, përmbysjeve, shtrirjeve dhe më shumë qëndrimeve.
 • Rripi i hamakut Yoga është bërë prej pëlhure pambuku poliestër premium, krijon një ndjenjë prekjeje të rehatisë
 • Përmirësuar funksionet thelbësore dhe të sipërme të trupit dhe forcën e plotë të trupit.
Compare
Kategori
 • Rripi i hamakut për Yoga.
 • E shkëlqyeshme për praktikimin e përkuljeve, përmbysjeve, shtrirjeve dhe më shumë qëndrimeve.
 • Rripi i hamakut Yoga është bërë prej pëlhure pambuku poliestër premium, krijon një ndjenjë prekjeje të rehatisë
 • Përmirësuar funksionet thelbësore dhe të sipërme të trupit dhe forcën e plotë të trupit.
 • Mbajtëse e dyfishtë e ngarkesës i përshtatshëm për lartësi të ndryshme.

Specifikat

 • Materiali: Poliestër + najlon
 • Ngjyra: rozë, vjollce, jeshile
 • Mbajtës i ngarkesës: 150 kg
 • Madhësia: 28X30X15cm
 • Gjinia: Gratë, Burrat, Unisex
X

Menu Kryesore