Rezistence

1,990 L

In stock

Ditet e ftohta te dimrit po vijne dhe gjithsecili prej nesh ka nevoje per ngrohje ne shtepine e tyre.
🔸️ 2 nivele nxehtesie
🔸️ Permasat 43.3 x 16.4 x 32.2 cm
🔸️ Fuqia 600/1200 watt
🔸️ E pershtatshme per dhoma gjumi, kuzhina apo dhome ndenje

Compare
X

Main Menu

× Chat!