Rezistence

1,990 L

In stock

Per ditet e ftohta te dimrit, ju sjellim kete rezistence e cila mund te montohet dhe ne mur.
🔸 Fuqia 800 Watt
🔸 2 shirita nxehtesie
🔸 Montohet shume thjeshte dhe ne mur
🔸 E pershtatshme per ngrohjen e dhomave te vogla
🔸 Permasat 54 x 51 x 43 cm

Compare
X

Main Menu

× Chat!