Raft metalik

2,990 L

Në magazinë

U lodhet nga rremujat ne dhomen e ndjenjes ?
Super organizuesi prej metali ju vjen ne ndihme
Shume praktik ne perdorim dhe ju ndihmon per te organizuar senden ne zyre, dhomen e ndenjes , dhomen e gjumit apo ne tualet
Permasat 78x48x26 cm
Me rrota dhe mundesi per tu rrotulluar 360 grade , shume e lehte per tu zhvendosur

Compare
SKU: raft-metalik Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore