Raft kepucesh

2,490 L

Në magazinë

Jeni të lodhur nga këpucët e çrregullta në shtëpinë tuaj?
Ky raft i palëvizshëm i këpucëve me 9 kate dhe për 27 palë është zgjidhja perfekte për këtë problem.
Raft ne 9 kate për 27 palë kepucë ( 60x30x160cm)
Është e thjeshtë për tu mbledhur dhe e përshtatshme për t’u përdorur.
▫️ Mbyllja me zinxhir dhe me nje xhep anesor
▫️ Kapaciteti i madh e lejon atë të ruajë këpucët e gjithë familjes suaj.
▫️Një zgjidhje perfekte e ruajtjes për të gjitha këpucët tuaja si atlete, këpucë me takë të lartë, çizme, stilet, këpucë baleti, banesa, këpucë rastësore, këpucë për fëmijë, dhe shumë më tepër.

Compare
SKU: raft-kepucesh-2 Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore