Qese me Vakum per Ushqime

1,490 L

Në magazinë

Mos hidhni me ne mbeturina ushqime te cilat kane kohe qe qendrojne ne shtepine tuaj! Ruani dhe konservoni ato ne keto qese te vogla me vakum.
🔸️ Ruan hapesiren ne frigorifer
🔸️ Nuk lejon qe ushqimet te prishen shpejt dhe i ruan ato per nje kohe te gjate
🔸️ Ruan freskine e ushqimeve
🔸️ Eshte ideale per mish, peshk, perime, fruta, djathra etj,
🔸️ Ne cmim perfshihet 2 qese te medha me permasa 32×24 cm, 4 qese te vogla Me permasa 21×20 cm dhe pompa qe thith ajrin dhe mbyll qeset.

Compare
SKU: qese-me-vakum-per-ushqime Kategoritë: , , ,
X

Menu Kryesore