Projektor me Drita LED

1,990 L

Në magazinë

Krijoni nje atmosfere te kendshme dritash ne dhomen tuaj te gjumt apo te femjeve.
🔸️ Ka figura te ndryshme si yjet dhe hena, duke dhene ndjesine e qiellit ne dhomen tuaj
🔸️ Eshte nje dhurate perfekte per festat
🔸️ Mund te rregulloni fuqne e drites sipas deshires
🔸️ Eshte ideale ne kete periudhe festash per te krijuar atmosfere

Compare
SKU: projektor-me-drita-led Kategori
X

Menu Kryesore