Power Bank & Karikues 2 ne 1

1,990 L

Në magazinë

Karikoni celularin dhe power bankun tuaj ne te njejten kohe me kete pajisje.
🔸️ Kapaciteti i baterise 2600 mAh
🔸️ Drite LED per te treguar a eshte ne karikim apo jo
🔸️ Perfshin prizen dhe nje porte USB
🔸️ E pershtatshme per udhetime apo per persona te cilet kalojne shume kohe jashte ne vende pa energji elektrike.

Compare
SKU: power-bank-karikues-2-ne-1 Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore