Pompe per lyerje

3,490 L

Në magazinë

Lyeni cdo siperfaqe vete dhe mjaft thjesht ?
? Pompe per lyerje me depozite
? Mund ta perdorni per siperfaqje te ndryshme si mur, tavan, stola, karrige, tavolina etj…
?️ Shume e thejshte ne perdorim, mjafton te hidhni bojen ne depozite dhe te filloni lyerjen
?️ Arrin mjaft thjesht edhe kendet me te veshtira

Compare
SKU: pompe-per-lyerje Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore