Pergatites Petullash

690 L

In stock

Pergatisni petulla shpejt dhe lehte me kete produkt. Mjafton te pergatisni brumin e petullave dhe kjo pajisje do ju lejoje te skuqni petullat me nje forme perfekte.
🔸 Permasat Diametri: 9.5 cm, Lartesia: 18 cm
🔸 Ju lejon te pergatisni petulla si nje profesionist
🔸 Mjafton te pergatisni brumin, te nxehni vajin dhe te perdorni pajisjen per te hedhur brumin.

Compare
SKU: pergatites-petullash Kategoritë: , , ,
X

Main Menu

× Chat!