Pergatites Kafeje

990 L

In stock

🔸️ Nuk peshon shume dhe ka nje material rezistent
🔸️ E pershtatshme per te pergatitur kafe, caj apo pije te tjera
🔸️ Pastrohet lehte
🔸️ Mund te perdoret per shtepi, zyra, hotele, restorante etj.

Compare
SKU: pergatites-kafeje Kategoritë: , ,
X

Main Menu

× Chat!