Pergatites Caji

790 L

In stock

Pergatisni nje caj te ngrohte ne pak minuta, shpejte dhe lehte.
🔸️ Nuk peshon shume dhe ka nje material rezistent
🔸️ E pershtatshme per te pergatitur kafe, caj apo pije te tjera
🔸️ Pastrohet lehte
🔸️ Mund te perdoret per shtepi, zyra, hotele, restorante etj.

Compare
SKU: pergatites-caji Kategoritë: , ,
X

Main Menu

× Chat!