Pastrues me Vakum

1,990 L

Në magazinë

Jeni ne kerkim te nje pastruesi me vakum per makinen tuaj? Atehere kjo eshte pajisja e duhur per ju.
🔸 Ka permasa te vogla dhe ka nje peshe te lehte
🔸 Fuqia 50 watt dhe tensioni 12 volt
🔸 Pastron siperfaqe te lageshta dhe te thata
🔸 Shume e thjeshte ne perdorim, mjafton te vendoset fisha ne nje nga portat e makines
🔸 Permban nje filter qe mund te pastrohet lehtesisht
🔸 Permasat 28 x 12 x 10 cm

Compare
SKU: pastrues-me-vakum Kategori
X

Menu Kryesore