Pastrues Fytyre me Vakum

2,490 L

Në magazinë

Pastroni poret, pikat e zeza apo te gjitha papastertite qe fytyra mbledh gjate dites me kete pastrues fytyre me vakum.
🔸️ E thjeshte ne perdorim;Ne fillim hapni poret me ndihmen e nje peshqiri te lagur me uje te ngrohte dhe me pas levizni ngadale pajisjen ne fytyre. Perdoreni 2-3 dite ne jave.
🔸️ Pastron pikat e zeza te akneve
🔸️ Do te keni nje lekure te bute dhe te lemuar ne pak seanca
🔸️ 5 nivele intensiteti per pershtatjen e cdo lekure
🔸️ Pajiset me 4 koka per pastrimin e poreve, zbutjen e lekures, terheqjen e lekures, zbutje mikrokristaline
🔸️ Karikohet me fishe

Compare
SKU: pastrues-fytyre-me-vakum-2 Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore