Pastrues fytyre me vakum

1,990 L

In stock

Per nje fytyre sa me te kurar dhe te paster đź‘©
🔸️ Thith cdo papasterti ne fytyre sic jane aknet, pikat e zeza apo qelizat e vdekura
🔸️ Me kater koka te ndryshme
🔸️ Me karikues

Compare
SKU: pastrues-fytyre-me-vakum Kategoritë: , ,
X

Main Menu

× Chat!