Pastrues dhe Masazhues Për Fytyrë

990 L

Në magazinë

  • Masazhon dhe pastron lëkurën.
  • Stimuloni qarkullimin dhe përmirëson fytyrën.
  • E karikueshme, e papërshkueshme nga uji dhe e butë për të gjitha llojet e lëkurës.
Compare
  • Pastrues dhe masazhues për fytyrën.
  • Katër mënyra: butë, pulsues, masazh dhe pastrim i thellë.
  • Projektuar për të ndihmuar në stimulimin e qarkullimit dhe prodhimit të kolagjenit.

 

Specifikat

  • Fuqia: 2 bateri AA
  • Materiali: ABS
  • 1 masazhues për fytyrën
  • 2 koka furçash
X

Menu Kryesore