Organizues Tualeti

2,490 L

Në magazinë

Tualeti juaj qendron gjithmone rremuje dhe ju duhet ta pastroni shpesh? Me kete organizues tualeti ju do te keni cdo objekt ne vendin e tij dhe nje tualet te rregullt e te paster.
?️ Përveçse do t’iu ndihmojnë të mos keni shume sende nëpër këmbë, do i jap edhe një pamje të bukur tualetit në shtëpinë tuaj.
?️ Rafti metalik me 3 kate
?️ Vendosni peshqirat, detergjentët, shampon dhe çdo lloj aksesori
?️ Përshtatet sipër WC dhe sipër lavatriçes
?️ Përmasat 160 x 49 x 28cm

Compare
SKU: organizues-tualeti Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore