Organizues për shtëpi

690 L

Në magazinë

Ky organizues i mrekullueshëm për shtëpin.

Ideal për kuzhinën ose tualetin.

Compare
Kategoritë: ,

Organizues për shtëpi

  • Ky organizues i mrekullueshëm për shtëpin.
  • Ideal për kuzhinën ose tualetin.

Specifikat:

  • Vendosni sfyngjerin ose furcen, dhe vëndin e postacëm mbusheni me sapunin e lëngshëm.
  • Materiali: Plastik ABS
  • I përshtatshëm për cdo vënd.
  • Përmasat: 17 x 16.5 x 6 cm

 

 

X

Menu Kryesore