Ore SKMEI

1,990 L

In stock

🔸 Kundra ujit
🔸 Ore, drite, kalendar dhe alarm
🔸 Zinxhir metalik qe nuk ndryshon ngjyre

Compare
SKU: ore-skmei Kategoritë: ,
X

Main Menu

× Chat!