Ore OTS për Meshkuj

1,990 L

In stock

Me ekran led qe tregon oren edhe naten ne menyre elektronike
🔸 Butonat anesor funksional
🔸 Kundra ujit
🔸 Rripa zinxhiri
🔸 info me datë
🔸 Cilesore dhe me Garanci

Compare
SKU: ore-ots-per-meshkuj Kategoritë: ,
X

Main Menu

× Chat!