Ngrohese Qeramike

2,890 L

In stock

Per ngrohjen e shtepive tuaja ne ditet e ftohta te dimrit.
🔸️ 2 nivele nxehtesie 700 dhe 1500 watt
🔸️ Termostat i rregullueshem
🔸️ Mund te rrotullohet anash
🔸️ Permasat 32 x 22 x 17 cm

Compare
SKU: ngrohese-qeramike Kategoritë: , ,
X

Main Menu

× Chat!