Ngrohese Kolone

4,490 L

In stock

Ngrohese me rrotullim,qe mund te perdoret dhe per ventilim ajri te ftohte edhe ne ditet e nxehta.
🔸️ Fuqia 2000W
🔸️ Permasat 13 x 13 x 53 cm
🔸️ 2 nivele ngrohje: 1000 dhe 2000 W
🔸️ E pershtatshme per dhoma deri ne 25 metra katror
🔸️ Rrotullohet 90 grade
🔸️ Pajiset me termostat per mbinxehjen.
🔸️ Ngrohesja mund te pajiset dhe me pult per te kontrolluar ate pa pasur nevoje te levizni nga krevati apo divani per vetem 400 leke ekstra

Compare
SKU: ngrohese-kolone Kategoritë: , ,
X

Main Menu

× Chat!