Ngrohese

3,490 L

Në magazinë

Deshironi te krijoni imazhin e nje oxhaku ne shtepine tuaj? Kjo ngrohese e markes Haeger ka nje dizanj unik dhe te ngjashem me nje oxhak. Ngrohesi është i përshtatshëm për ngrohjen e një dhomen e ndjenjes, një zyrë ose një butik të vogël rreth 20 mt.
🔸 Pajisja mund të funksionojë si: ventilator, ngrohës me fuqi të ulët dhe të lartë.
🔸 Termostati ju lejon të automatizoni procesin e mbajtjes së nivelit të caktuar të ngrohjes
🔸 Një bazë e qëndrueshme nuk lejon që ngrohësi të bjerë gjatë funksionimit.
🔸 Fuqia 1700/2000 Watt
🔸 Permasat 29 x 37.5 x 16 cm

Compare
SKU: ngrohese-2 Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore