Ngrohese

6,990 L

In stock

Ditet e ftohta te dimrit jane ne pragun tone. Ngrohni ambjentin shpejt me ngrohesen e markes Sonifer!
🔸️ 3 nivele fuqie 1000, 1300 dhe 2300 Watt
🔸️ Perfshin funksionin e pershtatjes se temperatures
🔸️ Pajiset me pult
🔸️ Timer deri ne 24 ore
🔸️ Pajiset me ekran LCD per te pare temperaturen e momentit
🔸️ Nuk krijon zhurme

Compare

Informacion shtesë

Brand

Sonifer

X

Main Menu

× Chat!