Ngrohes Muri

6,990 L

In stock

Ngrohese shume e fuqishme me 2000W e cila gjithashtu arrin te kurseje energjine.
🔸️ Ngrohet shume shpejt
🔸️ Shume i pershtatshem ne dhome ose ne ambjente te tjera
🔸️ Termostati kryen funksionin e tij mbrojtes nga mbinxehja e ngroheses.
🔸️ Gjithashtu gjate veres mund te perdoret si freskuese e thjeshte.
🔸️ E pajisur me timer dhe flete te levizeshme per drejtimin e ajrit.
🔸️ Mbulon deri ne 25 m katrore

Compare
SKU: ngrohes-muri-2 Kategoritë: , ,

Informacion shtesë

Brand

First Austria

X

Main Menu

× Chat!