Ngrohes Elektrik

1,790 L

In stock

Ky produkt eshte zgjidhja juaj per cdo stine! Ngrohni apo freskoni cdo dhome te shtepise suaj ne pak caste dhe pa harxhuar shume energji elektrike!
🔸️ Ka 3 funksione: ngrohje, freskim dhe clirim nxehtesie.
🔸️ Eshte portabel dhe mund te vendoset dhe siper nje tavoline ne zyre apo kudo tjeter
🔸️ Rrotullohet 180 grade
🔸️ Fuqia 2000 watt
🔸️ Permasat 20 x 24 x 17 cm
🔸️ Mbulon deri ne 20 meter katror siperfaqe

Compare
SKU: ngrohes-elektrik Kategoritë: , ,
X

Main Menu

× Chat!