Mp3 Player

2,990 L

In stock

Degjoni muziken qe deshironi e makine gjate udhetimeve te gjata apo shetitjeve ne qytet.
🔸 Pajiset me radio dhe porte USB
🔸 Ka ekran LCD
🔸 Suporton Bluetooth
🔸 Me pult per te kontrolluar muziken

Compare
SKU: mp3-player Kategori
X

Main Menu

× Chat!