Mp3 Makine

1,890 L

Në magazinë

Degjoni muzike apo merrni telefonatat nga celulari juaj pa pasur nevoje per fisha.
🔸️ Suporton funksionin A2DP
🔸️ Pajiset me porte USB, mund te karikoni othuajse cdo pajisje ne makinen tuaj
🔸️ Ekran LCD qe tregon frekuencen dhe voltazhin
🔸️ Mund te degjoni muzike te formateve MP3/WMA/APE/FLAV/WAV
🔸️ Permasat 3.8 x 4.6 x 7.8 cm

Compare
SKU: mp3-makine Kategori
X

Menu Kryesore