Mini Tastier 3 ne 1 me Wifi

2,490 L

In stock

Mini tastier 3 ne 1 me Wifi
đź—¨ 3 Funksione
1- Telekomande
2- Tastier
3- Mouse
🔸️Mund te perdoret per TV Smart, Android Tv Box, Kompjtuer, Laptop etj…
🔸️ Dizajn elegant dhe mjaft i thjesht ne perdorim
🔸️ Mouse qe mund ta levizesh pa pasur nevoje per pik mbeshtetje
🔸️ Perfekte per lojra
🔸️ E sakt dhe e lehte per tu perdorur

Compare
SKU: mini-tastier-3-ne-1-me-wifi Kategoritë: , ,
X

Main Menu

× Chat!