Mini Ngrohese

2,490 L

In stock

Ditet e ftohta te dimrit behen me te ngrohta me mini ngrohesin Wonder Warm. Mjafton te vini pajisjen ne prize dhe ajo fillon te ngrohe cdo dhome qe ju deshironi.
🔸️ Kursen energjine
🔸️ Fuqia 400 Watt
🔸️ 3 nivele shpejtesie per ngrohjen e ajrit
🔸️ Pajiset me termometer dixhital dhe kohe te programueshme deri ne 12 ore
🔸️ Madhesia relativisht e vogel mundeson marrjen me vete kudo te produktit
🔸️ E pershtatshme per dhoma te vogla si dhomat e gjumit, tualet, zyra etj.

Compare
SKU: mini-ngrohese Kategoritë: , ,
X

Main Menu

× Chat!