Mikser Dore

1,790 L

Në magazinë

Pergatisi embelsira te ndryshme me kete mikser dore te Sokany.
🔸️ Mund te perzihen dhe brumera
🔸️ 3 nivele te ndryshme shpejtesie
🔸️ Pastrohet lehte
🔸️ Fuqia 250 watt
🔸️ Doreze ergonomike per perdorim sa me te thjeshte

Compare

Informacion shtesë

Brand

Sokany

X

Menu Kryesore