Mbulese per Lavatrice

990 L

In stock

Sjellim per te gjitha amvisat tona mbulesat super praktike dhe te domosdoshme per lavatrice .
🔸️ Material cilesor dhe rezistent ndaj ujit dhe pluhurit
🔸️ Pajisur me zinxhir te pjesa e kapakut te lavatrices
🔸️ Dizajne dhe ngjyra te ndryshme
🔸️ Permasat: 80 x 60 x 60

Compare
SKU: mbulese-per-lavatrice Kategoritë: ,
X

Main Menu

× Chat!