Mbrojtese Kepucesh

990 L

Në magazinë

Mbroni kepucet tuaja nga shiu me keto mbrojtese kepucesh. Te pershtatshme per cdo lloj kepuce.
?️ Te perbera nga material silikoni dhe rezistent
?️ Te pershtatshme per cdo aktivitet ne ambjente te jashtme
?️ Jane fleksibel dhe mund te palosen apo merren me vete kudo
?️ Jane te rehatshme ne kembe
?️ Permasat: S(20.9cm), M(24.5cm), L(29cm), XL(31.5)

Compare
SKU: mbrojtese-kepucesh Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore