Mbajtëse vezesh në formë spirale

1,190 L

Në magazinë

  • Mbajtëse vezësh me dizajn spiral elegante perfekt dhe praktike.
  • Thjesht vendosni vezët  dhe rreshtojeni!
  • Eshtë shumë i qëndrueshëm dhe mund të mbrojë vezët nga thyerja.
Compare
  • Shporta vezësh për vezë të freskëta.
  • I projektuar për të kursyer hapësirë ​​dhe për t’iu përshtatur çdo madhësie veze.
  • Mban deri në 20-24 vezë

 

Specifikat

  • Madhësia: 9,8 * 9,8 * 24cm
  • Materiali: hekuri
X

Menu Kryesore