Mbajtese Telefoni

690 L

In stock

Mbajtese telefoni me magnet
🔸️ E pershtatshme per cdo celular
🔸️ Mjafton te vendoset ne siperfaqe metalike dhe telefoni qendron vete
🔸️ Vjen me nje dizanj unik dhe ngjyra te ndryshme
🔸️ Nje aksesor i nevojshem per celularin tuaj!

Compare
SKU: mbajtese-telefoni Kategoritë: ,
X

Main Menu

× Chat!