Mbajtëse smartphoni

990 L

In stock

Mbajtëse per telefona qe varet ne qafë.
Zgjidhja perfekte qe te mos lodheni duke mbajtur ne dore telefonin tuaj.
Është flexible dhe e rehatshme.

Compare
X

Main Menu

× Chat!