Mbajtese per Qeset e Mbeturinave

690 L

In stock

Leni menjane rremujat e mbeturinave ne kuzhinen tuaj! Me kete profukt ju mund te “krijoni” nje kosh mbeturinash ne pak sekonda.
🔸 Mjafton te vendosni pajisjen ne bufe apo neper sirtare dhe vini qesen
🔸 Montohet lehte dhe nuk ka nevoje per vegla
🔸 Mban deri ne 5 kg mbeturina
🔸 Mund te instalohet kudo kuzhine, tualet etj.
🔸 Ju ndihmon te mbani vendin te rregullt dhe te paster
🔸 Mund te perdoret dhe per te mbajtur perimet apo frutat

Compare
SKU: mbajtese-per-qeset-e-mbeturinave Kategoritë: ,
X

Main Menu

× Chat!