Mbajtese pecetash

990 L

Në magazinë

Ky produkte eshte posacerisht per vendosjen e pecetave  gjithashtu eshte teper efikas dhe dekorues ne ambjentin e shtepis ose punes.

Compare
Kategoritë: ,
  • Mbajtse per vendosejn e pecetave
  • Ky produkte eshte i thjeshte dhe dekorativ
  • Eshte ne formen e nje televizori te vogel ku mund te vendosni dhe telefonin
  • Material plasike
  • Permasat 16cm 14.5cm 18.5cm.
X

Menu Kryesore