Mbajtese leter higjenike

1,990 L

Në magazinë

Mbajtsia e leters higjenike eshte nje  aksesor i rendesishem  ne tualet

Sruktura mbajtese vendoset ne mur duke shtuar stil dhe elegance.

Compare
Kategoritë: ,
  • Mbajtse leter higjenike shumefunksionale.
  • Montohet shum lehte ne mur me ngjitje.
  • Ky produkte nuk krijon problem ndaj lageshtis.
  • Materiali plasik.
  • Permasta 14cm 28cm 13cm
X

Menu Kryesore