Mbajtese kepucesh

1,590 L

Në magazinë

Mbajtese kepucesh me 6 kate, per te organizuar me mire ambientet tuaja
E lehte ne peshe, e lehte per tu montuar, praktike dhe mjaft komode.
Me kete organizues do e keni me e lehte per te gjetur kepucet tuaja dhe do eleminoni rremujen ne shtepi

Compare
SKU: mbajtese-kepucesh-3 Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore