Mbajtese Kepucesh

2,490 L

Në magazinë

Ruani hapesiren ne shtepine tuaj dhe organizoni kepucet ne nje vend. E pershtatshme per dhoma dhe hapesira te vogla.
🔸 Mban deri ne 50 pale kepuce
🔸 Mund te paloset dhe zhvendoset lehte
🔸 Ka suport te forte metalik
🔸 Permasat 90 x 16 x 140 cm

Compare
SKU: mbajtese-kepucesh-2 Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore