Mbajtese furçash

990 L

Në magazinë

Mbajtese furcesh plastike ( me dy gota dhe hapesire per pasten e dhembeve dhe furcet)
Materiali plastik
Permasat: 8x12x23 cm

Compare
SKU: mbajtese-furcash-3 Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore